امروز: شنبه 14 تیر 1399
محصولات پر فروش
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

نرم افزار شناسایی ایمیل های فعال و غیر و فعال و حذف ایمیلهای تکراری

نرم افزار شناسایی ایمیل های فعال و غیر و فعال و حذف ایمیلهای تکراری دسته: فناوری اطلاعات
بازدید: 29 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 2948 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1

نرم افزار شناسایی ایمیل های فعال و غیر و فعال و حذف ایمیلهای تکراری لیست حاوی ایمیل آدرس ها را میتوانید از سایت های مختلف اینترنتی پیدا کنید و یا آن را با مبلغ ناچیزی خریداری نمایید ولی آیا همه این آدرس ها معتبر هستند؟ پاسخ منفی است بسیاری از آدرس ایمیل ها بعد از مدتی و به دلیل عدم مراجعه صاحب آن، غیر فعال میشوند برخی نیز اصلا وجود خارجی

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

نرم افزار شناسایی ایمیل های فعال و غیر و فعال و حذف ایمیلهای تکراری

نرم افزار شناسایی ایمیل های فعال و غیر و فعال و حذف ایمیلهای تکراری

لیست حاوی ایمیل آدرس ها را میتوانید از سایت های مختلف اینترنتی پیدا کنید. و یا آن را با مبلغ ناچیزی خریداری نمایید. ولی آیا همه این آدرس ها معتبر هستند؟

پاسخ منفی است. بسیاری از آدرس ایمیل ها بعد از مدتی و به دلیل عدم مراجعه صاحب آن، غیر فعال میشوند. برخی نیز اصلا وجود خارجی ندارند و فقط برای بزرگ شدن لیست در آن قرار گرفته اند.

به همین دلیل، در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی میکنیم که میتواند ایمیل های معتبر را از میان لیست ایمیل ها که به آن میدهید پیدا کند. 

همچنین توسط این نرم افزار میتوانید ایمیل های تکراری که در لیست وجود دارند را پیدا کرده و آنها را حذف کنید. 

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

برچسب ها : نرم افزار شناسایی ایمیل های فعال و غیر و فعال و حذف ایمیلهای تکراری , نرم افزار شناسایی ایمیل های فعال و غیر فعال , نرم افزار شناسایی ایمل فعال , نرم افزار حذف ایمیل تکراری , ایمیلهای تبلیغاتی , ایمیل انبوه , بانک ایمیل , 20 ملیون ایمیل معتبر , بیست ملیون ایمیل فعال ایرانی , ایمیل فعال 1395 , ایمیل فعال 1394 , ایمیل فعال 1393 , بانک ایمیل اصناف , بانک ایمیل کارخانجات , بانک جیمیل , بانک ایمیل یاهو

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر