امروز: دوشنبه 1 مهر 1398
محصولات پر فروش
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

مقاله آموزشی تاریخچه ورزش ژیمناستیک

مقاله آموزشی تاریخچه ورزش ژیمناستیک دسته: علوم تربیتی
بازدید: 15 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 21 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 10

فرمت فایل DOC مایکروسافت ورد داکیومنت ( قابل ویرایش ) چکیده کلمه ژیمناستیک1 یک لغت یونانی است که ترجمه آن به فارسی هنر لخت میباشد از چهار هزار سال پیش نوعی ژیمناستیک در چین متداول بوده که از آن برای آماده نمودن جوانان جهت جنگ و همچنین بهبود بعضی از ضایعات بدنی 2 استفاده میکردند یونانیها حرکات و عملیات ورزشی (ژیمناستیک) را با وسایل ابتدا

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

چکیده:

کلمه ژیمناستیک1 یک لغت یونانی است که ترجمه آن به فارسی هنر لخت میباشد. از چهار هزار سال پیش نوعی ژیمناستیک در چین متداول بوده که از آن برای آماده نمودن جوانان جهت جنگ و همچنین بهبود بعضی از ضایعات بدنی 2 استفاده میکردند .
یونانیها حرکات و عملیات ورزشی (ژیمناستیک) را با وسایل ابتدایی و موجود انجام میدادند، در صورتی که رومیها روی وسایل کار میکردند.
موقعی که دولت روم ضعیف شد مردم معمولی دیگر از خودشان رغبتی به ژیمناستیک نشان ندادند فقط سربازان ژیمناستیک تمرین میکردند و همچنین عده ای عملیات ژیمناستیک را در سیرکها و برای امرار معاش به نمایش می گذاشتند.

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : مقاله آموزشی تاریخچه ورزش ژیمناستیک , مقاله , خرید مقاله , دانلود مقاله , دانلود و خرید مقاله , مقاله آماده , خرید مقاله آماده , دانلود و خرید مقاله آماده

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر